05 maj 2012

Scary Movie


Drew Dacker, nje studente e bukur njekohesisht dhe fotomodele , ndodhet vetem ne shtepi dhe merr nje telefonate misterioze qe e kercenojne per vdekje. Papritmas pas shpine i shfaqet nje njeri i maskuar me nje maske te zeze dhe me nje thike ne dore. E frikesuar del ne kopsht dhe fillon te vrapoje dhe pasi nuk ka me fuqi te vrapoje, kapet dhe vritet nga njeriu me maske te zeze…


Shiko: Veevr | Filebox | Dwn | Nosvideo | Nowvideo | Novamov | Ovfile | Putlocker | Sockshare
Shkarko: Dwn | Nosupload | Jumbofiles | Uploadic | Rapidshare
 

Flickr Photostream

Twitter Updates

Meet The Author