05 maj 2012

Dortmund di te shenoje vetem supergola

Kampioni i shpallur i Gjermanise Dortmundi fitoi sot bindshem 4-0 ndaj Freibourg."Kolopucet" e Jurgen Klop jo vetem qe shkelqyen ne lojen e tyre por shkelqyen dhe tke golat duke shenuar 4 gola fantastike.Golat ishin njeri me i bukur se tjetri.

Shikojini supergolat:


Borussia Dortmund 4 - 0 SC Freiburg footyroom.com by Futbol2101
 

Flickr Photostream

Twitter Updates

Meet The Author