06 maj 2012

Kolni bie nga kategoria,tifozet djegin stadiumin(FOTO)

Ndeshja e djeshme Koln-Bayern M ishte ndeshje jete a vdekje per Kolnin se rrezikonte te binte nga kategoria nqs humbte,dhe ndodhi qe Kolni te humbte 1-4.Kjo eshte vertete nje dite zie per Gjermanine pasi per Kolnin ishte hera e peste qe binte nga kategoria.Gjyqtari u detyrua ta mbylle takimin 30 sekonda para perfundimit te kohes se rregullt duke i larguar lojtaret drejt dhomave te zhveshjes kur pa se tifozat e irrituar filluan te shkaktojne trazira ne stadium.Tymueset jepnin pamje te nje stadiumi te djegur.Tifozet u treguan shume te ashper saqe shkatrruan nje pjese te stadiumit dhe pushtuan fushen

Shikoni fotot


 

Flickr Photostream

Twitter Updates

Meet The Author