04 maj 2012

Kur titulli te rreshqet nga duart(VIDEO)

Ka 2 arsye perse Juventusi do ta humbe vendin e pare:

1-Lecce eshte macja e zeze e Seria A,kujtojm se me pare i prishi pune dhe Romes
2-Nje gafe te tille si Buffon e beri dhe Van Der Sar ne kohen kur Chelsea u shpall kampion 

Flickr Photostream

Twitter Updates

Meet The Author