30 prill 2012

Goli me i cuditshem ne bote!


Lazio-Udinese.Minuta 90+4 dhe rezultati ishte 1-0,teksa lojtaret prsinin vershellimen e gjyqtarit,vjen nje vershellime nga tribuna dhe lojtaret mendojne se ndeshja mbaroi por lojtari i Udineses u tregua i zgjuar dhe vazhdoi lojen duke shenuar gol.Menjehere pas kesaj ne fushe plasi sherri.
Ndiqeni videon per ta kuptuar!


 
 

Flickr Photostream

Twitter Updates

Meet The Author